Zakres Usług

GODNE POŻEGNANIE NALEŻY SIĘ KAŻDEMU

Obsługa i prowadzenie pożegnania

 

Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu Klienta we wszystkich sprawach związanych z godnym pożegnaniem bliskiej osoby.

 

Całodobowy odbiór osoby zmarłej z domu lub miejsca zgonu

Organizacja czuwania - pożegnania wraz z różańcem

Wsparcie w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem zasiłku z ZUS, KRUS, USC

Przygotowanie miejsca pochówku, produkcja: krzyża, tabliczki, klepsydr, nekrologu, zaproszeń;

Oprawa florystyczna w formie wieńców, kwiatów oraz wiązanek

Oprawa dźwiękowa - zespół, chór, orkiestra, organy, trąbka)

Nagłośnienie w trakcie pogrzebu

Przygotowanie mowy pożegnalnej

Dystrybucja klepsydr, nekrologów, zaproszeń

Obsługa ceremonii pogrzebowej

Organizacja, zapewnienie stypy

Rejestracja i dokumentacja foto-video podczas pogrzebu

 

Transport

 

Nasza baza transportowa umożliwia stworzenie eleganckiego i bezpiecznego konduktu pogrzebowego, tak by godnie transportować osobę zmarłą.

 

Zapewniamy szczegółową organizację transportu międzynarodowego i krajowego. Na zlecenie naszych Szanownych Klientów, mieliśmy zaszczyt sprowadzać zmarłe osoby z wielu zakątków świata.

 

Wieloletnie doświadczenie związane z przygotowaniem zmarłej osoby do pogrzebu umożliwia nam kompleksowe podejście do każdej sprawy.

 

Kwiaty i Wieńce

 

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, w odpowiedzi na zapytania i prośby, uruchomiliśmy obsługę florystyczną. Profesjonalna oprawa w formie kwiatów, wiązanek , pięknych wieńców oraz jakościowe podejście do każdej ceremonii pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery pożegnania - zgodnie z zamysłem Klienta.

 

Zawsze służymy radą i wsparciem, gdyż wiemy że jest to trudny czas dla każdego z Państwa. Zapraszamy Państwa do naszego biura gdzie na spokojnie uzgodnienimy szczegóły i dopełnienimy wspólnie niezbędnych formalności.

 

Trumny i Urny

 

Podstawą godnego spoczynku jest odpowiednio dobrana trumna i urna. Oferujemy szeroki wybór produktów przeznaczonych do pogrzebu tradycyjnego, jak również  kremacji. W trosce o Państwa komfort zapewniamy duży wybór kolorystyczny i materiałowy.

 

Wieloletnie doświadczenie uzmysłowiło nam iż częstwo Klienci mają specjalne wymagania związane z trumną i pochówkiem bliskiej osoby. Nic prostszego! spelniamy w większości przypadków każdą z Państwa próśb, bez zbędnych pytań.

Pominiki